| bombistar a întrebat:

Care este mai buna masina audi sau benveu?

13 răspunsuri:
| AtomiculXXX a răspuns:

"benveu"

| Jipa95 a răspuns:

Mercedesa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacia le bate pe toate.

| KodrutZ a răspuns:

Merțedez

| MariusF23 a răspuns:

Benveu tati, ala e masina de boss

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cum scrii "benveu" e perfect pentru tine, neaparat inscrisa in BG

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Benveu. Cand Benve facea masini, Haudi se juca cu puta-n tarana.

| Dididia101 a răspuns:

Pejos-ul, daca ma intelegiwinking

| SweetMinion a răspuns:

"benveu"

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu exista "cea mai buna masina". Fiecare masina are plusurile, minusurile si clientii ei.
Aia cu Volkswagen se lauda ca au piese si meseriasi ieftini, cei cu Audi ca au un Volkswagen imbracat altfel, aia cu BMW tac, ca au masini destul de misto dar nu stiu cat o sa le poata intretine, cei cu Mercedes considera o limuzina ceva normal si isi vad de lucrurile cu adevarat importante in viata.
Daca vrei o "cea mai buna", as zice Mercedes. Se simte la orice atingere, la orice colt de strada, cand esti la volanul unui Mercedes. Exceptie clasa A, in care ma simteam ca intr-un Matiz mai solid.
Insa si atunci cand ai un Mercedes, altii au Rolls Royce, Maybach s.a.m.d., deci nu esti chiar cel mai cel, conduci doar o masina buna.
Ideea e sa-ti cumperi ce iti place, sa cauti sa te multumesti pe tine insuti, ca masina nu demonstreaza nimic in locul tau, ca om. Eventual te poate face neom, daca esti incepator cocalar, si crezi ca un BMW de 200cp cu tractiune spate si nema sisteme de control al tractiunii e funny.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Haudi e mai tare daca are 4x4 si bengheu' daca e pe spate tractiunea

| RB26DETT a răspuns:

Ia-ti bicicleta, lasa masinile, nu-s de tine... adica na, ia-ti 'benveu' ca ti se potriveste de minunewinking sa fie din 90 de ala pisicuta cu motor de 1.6 cu toba sport, jantele sa fie niste copii dupa BBS si sistem audio din ala ieftin dar sa baraie tare, stii ce vreau sa zic? toba sa fie cat mai galagioasa, cand apesi pe acceleratie sa-i asurzesti pe toti de pe trotuarwinking cand iesi din localitate sa conduci pe mijlocul strazii si noaptea sa mergi doar cu faza lungawinking eventual poti sa scrii pe luneta 'manelele ie viata mea'
Doamne, oamenii astia... cati ani ai? ai trecut macar de clasa a 8-a?

| AndyPeScurt a răspuns:

Daca tu vrea sa fie jmeker cumpara bemveu si inscriel pe BG dupa aia toata lumea o sa strige dupa tine BOS.