| Gass93sv a întrebat:

Ce parere aveti despre renault megan 2004 am gasit unu cu 2000 de euro inmatriculat dar nu stiu dc e asa ieftin o avea vreo buna.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde si cand a fost inmatriculat ultimna oara daca trebuie sa platesti taxa de timbru sa nu.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Masina e ok, piesele in schimb sunt scumpe. Schimbi o distributie, o placuta de frana, un disc de frana si un bec si ai intrat in faliment economic. In alta ordine de idei, un Megane din 2004 ar trebui sa coste minim 3000 de euro. Ala la 2000 are sigur probleme grave.

| Maioru a răspuns:

Sunt niste variante.Modelul fabricat in Turcia(sedan) este putin mai scump decat cel fabricat in Franta hachback(fier de calcat) este mult mai ieftin.Acum daca vrei sa iei unul hachback si mai are si taxa de platit cam aia ar fi, nu neaparat sa aiba masina ceva.

| critikl a răspuns:

Nu are adeverinta ANAF. Sau daca are numerele cenzurate ....clar nu e inmatriculata si a spus ca e, casa atraga clienti. Daca ai putea sa ne da-i si noua anuntul.

Răspuns utilizator avertizat