| enrique81 a întrebat:

De cate se da sala pentru permis gratuit?(sau am inteles ca trebuie sa platesti 25 lei cand dai examen prima data si cat te costa pe urma?)

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

De fiecare data cand te duci la sala trebuie sa platesti o taxa de 6 lei. Daca ai picat sala de 3 ori nu mai platesti 6 lei ci taxa creste la 84 lei.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Prima oara platesti taxa de 68 lei la CEC. Taxa asta o platesti o singura data.

Dupa mai trebuie sa platesti o taxa de 6 lei de fiecare data cand dai sala (maxim 3 ori).

Daca ai picat sala de 3 ori, a patra oaar taxa creste la 84 lei. Iar pana iti expira dosarul platesti tot 84 lei, taxa nu mai creste.

| enrique81 explică (pentru Intruder19):

Cum adica dupa 3 ori platesti si 9 lei si 84?

| Intruder19 a răspuns (pentru enrique81):

De fiecare data cand te duci la sala trebuie sa platesti o taxa de 6 lei. Daca ai picat sala de 3 ori nu mai platesti 6 lei ci taxa creste la 84 lei.