| rolly_2084 a întrebat:

Salutare TPU imi puteti da si mie niste pareri, vreau sa achizitionez un subaru impreza 2002 4x4 cutie automata. Stiti daca au probleme majore in pivinta cutiei de viteze consumului?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ce motor are?

| rolly_2084 explică (pentru mgtow):

2000 benzina

| mgtow a răspuns (pentru rolly_2084):

Trebe sa ai bani atunci sa o intretii la consum. E masina buna si rezistenta numai ca si tu trebuie sa fi atenta cu ea la drum.

4 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Nu iti recomand ...consumul este foarte mare 13 15 % litri in afara

| rolly_2084 explică (pentru raduradu2014):

Asa de pacatoase sunt < dar in afara de consum, au probleme tablarie motor cutie de viteze?