| Georgy95 a întrebat:

Ce as putea face sa ma ingras un pic, am 16 ani,1, 58 si 47 kg.
Mi se pare ca sunt slabă,si vreau sa am niste picioare mai frumoase.
Ce m-ar putea ajuta?

Dacă imi dati raspunsuri,va rog sa fie serioase! love struck
Vă multumesc, si ofer Fundă ceui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Http://lectiidesanatate.blogspot.ro/2012/06/cum-sa-te-ingrasi-rapid.html

uite aici metode prin care te poti ingrasa..la mine a functionat, bafta!

| Georgy95 explică (pentru StiuCeSpun):

Multumesc mult de tot love struck Am sa urmez sfaturile de pe blog :*
Si uite si fundita:*

| StiuCeSpun a răspuns (pentru Georgy95):

Merci pentru fundabig hug si succes!

5 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

Eu am aceeasi inaltime si 37kg si chiar nu mi se pare ca sunt slaba, dar cel mai bine ar fi sa mananci echilibrat carne, peste, paste, cartofi...

| Georgy95 explică (pentru JoAnne9):

Multumesc mult pentru sfat :*

| TheLittleButterfly a răspuns:

Greutate ta este normala pentru ca daca scazi din cele 2 cifre de dupa virgula de la inaltimea ta numarul 10, vei obtine cate kg ar trebui sa ai. Dar daca vrei sa te ingrasi, trebuie sa mananci diversificat, multe paste, unt de arahide, branzeturi si paine. Am auzit ca nu e bine sa mananci aceeasi mancare in fiecare zi la aceeasi masa. Trebuie sa nu te stresezi, sa dormi mult si sa fii mai relaxata. Mult succes in continuare!