| Eremia_Alina_1993_mtWG a întrebat:

Cum scap de volumul parului? Va rog spuneti-mi...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alegi o tunsoare fără volum și folosești șampon pentru păr disciplinat!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Du-te la un salon si fileaza-l [raresti]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi un balsam sau un ulei de par ca sa-l mai "culci" putin

| dianainsta01 a răspuns:

Toata lumea isi doreste volum la par, de fapt laughing dar daca nu iti place, il poti indrepta cu placa (reduce volumul), sau poti sa mergi la salon si sa o intrebi pe doamna de acolo ce sa faci, presupun ca filat.

| Eremia_Alina_1993_mtWG explică (pentru dianainsta01):

Toata lumea vrea volum, dar eu nu pentru ca am prea mult... nu pot nici sa stau cu parul desprins trebuie mereu sa il prind sad

| Denisuca21 a răspuns:

Cumparati un spray pentru par rebel!