| Sofia2089 a întrebat:

dragilor! Eu nu mananc dulciuri pentru ca sunt la cura de slabire, dar astazi mama a facut cozonac cu mac si am renuntat in totalitate la mancare si am mancat doar cozonac. Credeti ca am sa pun pe mine ceva, avand in vedere ca le-am inlocuit? happy

11 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Ce cura de slabire este astalaughingnormal ca ai sa pui ceva pe tine.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra2859):

Taci amu. Dupa itne orice oricat dulce mananci pui, bine amu, ne lasi...

| alexandra2859 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Cine este amu? si da daca mananci tu un cozonac sau o ciocolata intreaga normal ca pui, daca mananci cu regula putin nu pui chiar asa de mult.

| alexandra2859 a răspuns (pentru alexandra2859):

Daca l-ai mancat totbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off.ce raspunsuri pe aici!
nu are nimic atata timp cat nu si mancat un cozonac intregwinking
Mananca putin!
diseara iesi la o alergare si nu se mai pune nimic!
ai sa vezihappy
Succes

| papusica987 a răspuns:

Sigur!
mai bine mancai mancare decat cozonac.
fa sport si da jos ce ai pussmuglove struck

| JokerV a răspuns:

Depinde de cat ai mancat

| Chriistos a răspuns:

Fa sex. Ajuta la slabire.

| andreeatobiy a răspuns:

Da...normal incearca sa nu mananci dulciuri mananca doar dimineata salata s`au ceva si dupa masa seara nu mancawinking

| ingerasfitos a răspuns:

Nu este o problema k ai mancatcozonac depinde si de greutatea pe care o ai

| nika27 a răspuns:

Cea mai buna cura de slabire :maninci tot pina la 18.00 iar dupa nu maninci nimic! Simplu si eficient.iar daca o combini cu niste exercitii sportive iese si mai bine.Tu acum nu maninci ciocolata iar cind o sa incepi iar o sa se intoarca kg la loc chiar si dublu cit ai pierdut in acest timp.