| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Este vreo problema daca folosesc masca de par cu ulei de argan (kallos) si parul meu este doar agresat de placa?
Nu il vopsesc...

Eu ud parul si aplic masca chiar si la radacina..si o las o ora

Imi poate degrada parul?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Nu are de ce sa iti degradeze parul.masca e facuta sa ii aduca beneficii, nu sa il distruga.eu una nu folosesc masca pe radacina pentru ca mi s-ar ingrasa rau parul.o intrebare: iti plac produsele kallos? cum e masca?

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Buna!

Daca te clatesti bine nu e problema...
Inainte de spalarea parului.(cu o ora sau chiar doua) Uda parul (nu-l spala, chiar daca e gras sau murdar) aplica masca! nu te zgarci!
pune o punga (eu am pus sac menajer) dupa care o caciula stransa
Stai asa pana te speli pe par! spala-te bine bine!

Aplica si balsam dupa spalare la varfuri
!

Da, sampoanele si mastile imi plac la nebunie!
Poti incerca pentru par gras (cea frutta sau carota)
E super buna folosita ca si balsam cea placenta!
pentru parul tau blond cea placenta e super
!
pupiiii

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

O sa-ti spun cum e si asta cu ulei de argan dupa ce o folosesc!

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi.:*

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Pentru nimic :*

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

De obicei eu imi fac naturale, si nu prea folosesc produse kallos pentru ca am fost dezamagita de niste oje...si am dedus eu ca nu-i buna firma.am auzit multe persoane multumite de mastile lor.

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Da! Ojele sunt jalnice..si produsele de make up!
Insa pentru par chiar sunt bune

Eu sunt mai comoda si prefer sa le cumpar

9 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu are nimic, nu iti face griji :-)

| SORi16 a răspuns:

Nu nu are ce sa-ti degradeze parul.Este bine ca-ti ingrijesti parul.Sa ai mereu incredere in produsele la kallos functioneaza.Mult succes in continuare. Funda

| anonim_4396 explică (pentru SORi16):

Buna!

Pia bag masti in el..balsam, sampoane hranitoare....si rezultate se vad
winking
pa-pa