| Innsbruck a întrebat:

Buna fetelor! Cine a avut extensii? Parul meu este mai moale si nu are volum si e mai putin, e ok daca imi iau de 200 grame?
Dar lugimea? Parul meu are de la radacina vreo 50 cm, putin mai jos de sani, e k daca extensiile au 70-80 cm?

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu nu am avut extensii.
E ok.

| Antonia797 a răspuns:

Buna, eu am avut extensii erau de 50 cm. Parerea mea este sa cauti tot culoarea parului tau pentru ca ar arata nasol sa fie o culoare diferita. O prietena a avut extensii blonde, iar ea avea parul saten. Deci in concluzie cauta culoarea parului tauwinking

| Innsbruck explică (pentru Antonia797):

Stiu asta...dar pot sa iau orice cm si grame arata ok?

| LLLLoooller a răspuns:

In legatura cu extensiile, cel mai bine ar fi sa mergi la un hair stylist de la tine din oras si sa il intrebi in legatura cu extensiile. Sau ar fi sa mergi tot la hair stylist si sa il intrebi ce ai putea face pentru ca parul tau sa nu mai fie moale si fara volum. E mai usor decat sa te complici cu extensii si mai avantajos daca reusesti sa iti repari parul. Funda?

| Innsbruck explică (pentru LLLLoooller):

Am incercat foarte mult sa imi repar parul.Dar nu reusesc.Se roade si de haine.Parul meu asa este si nu am ce sa fac decat sa-i fac implanturi ca Traisatriu..nu mersi laughing deocamdata apelez la extensii