| denisaruxandra a întrebat:

Buna fetelor voi cum va aranjati parul in afara de pris in coada sau indreptat sau undulator daca nu spuneti sia sa ( placa, cozii, undulatorull)va pup si dau funda

3 răspunsuri:
| DarkFromGrave a răspuns:

Pff, ce bine ar fi daca lumea de pe aici ar folosi mai des limba romana corect. Dar in fine. Ai putea sa incerci un stil emo, e la moda si exista si moduri de a-l face mai cuminte si foarte atragator. Merge indiferent de lungimea parului.
Bineinteles daca esti din partea aceea care considera orice fel de freza emo e egal cu ciudata atunci iti urez mult noroc in ajunge in partea opusa emo laughing Desi mi-e scarba sa zic unde vine asta. ^-^

| MissxD a răspuns:

Poti sa iti creponezi parul cu placa de exemplu... sau sa ti-l prinzi numai intr-o parte. Acum depinde si cat de lung il ai. Daca vrei ceva nou, tunde-te astfel incat sa faci o coafura noua. Ai incercat si coada de cal (adica sus) dar si coada jos? Sau sa iti prinzi o parte din par cu o clama si sa iti impletesti cateva suvite? happy Bafta incontinuare si sa gasesti coafuri perfecte pentru tine!