| username6636 a întrebat:

O sa-mi reinoiesc placa de intins parul, si nu stiu ce sa-mi iau. Voi ce folositi?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Eu am Instyler;;) e un fel de placa care coafeza in toate felurile nu doar indreapta, mie mi se pare mult mai buna decat placile obisnuite si nici nu e foarte scumpa la cate face! :))

http://www.top-shop.ro/......00-mm.html

Acum e doar 150 lei, eu am luat.o cand abia aparuse cu 300 lei si apoi imi era ciuda ca am dat dublu :)) eu o recomand, e ff buna si mai e si la oferta acum;;).

| username6636 explică (pentru Ramina):

Multumesc! Pare interesanta si cred ca o aleg pe aceasta.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mysteryossa a răspuns:

Eu am o placa de la philips.am dat 100 lei pe ea dar vreau sa iti spun ca ma indrept dupa ce fac baie si ma usuc,iar apoi pot sa dorm,sa imi prind parul, sa il impletesc, pentru ca dupa ce il desprind si ma pieptan imi sta drept ca si cum atunci l-as fi indreptat.nu e nici f mare, e micuta, neagra cu niste floricele mov si eu sunt f multumita de ea.am vrut si eu sa imi iau instyrel, dar sincer, nu regret ca am dat banii pe aceasta.

http://www.magazinultau.ro/......LM&imgurl=

| username6636 explică:

Multumesc pentru detalii, Ramina! Sunt convinsa ca ma voi opri la "Instyler".

| username6636 explică:

MireElla, multumesc, o sa o adaug pe lista de optiuni :-D.

| cineva_8314 a răspuns:

Instyler