| MonsterBunny a întrebat:

Sampobul de la L'oreal ajuta la cresterea mai rapida a parului?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampobul da, samponul nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Sampoanele L'Oreal sunt ok!
Cele Elvive (in Romania Elseve)
Cel pe negru este foarte bun, Clar in combinatie cu un balsam (din aceiasi gama!)

Parul nu creste nici mai mult nic mai putin daca este ingrijit cu produse corespunzatoare!
Balsamul de par aplicat la varfuri hidrateaza deci.
Parul nu se va mai arde atat de rau de la placa si altele.;)

Ingrijeste parul caci va creste repede;)
SI suplimentele de vitamine si uleiul de ricin aplicat la radacina inainte de spalare ajuta!;)

http://www.uleidericin.info/
Citeste articolul!:)

http://www.alevia.com.ro/2011/05/par-si-unghii/ Eu am luat aceste vitamine;)
Sunt foarte ok;) Nu au efecte averse;)

Le recomand!;)

Pa-pa:*
Numai bine;)

| Puffulets a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu nu sunt adepta samponurilor. Mai bine folosesti masti pentru par cu ulei de ricin sau ou. se vor vedea rezultatele:d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Puffulets):

Adica tu nu te speli cu sampon pe par:O?

| Puffulets a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da dar era vorba despre samponul de crestere a parului nu despre samponul obisnuit cu care se spala tot omul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Puffulets):

Ok!
Sincer eu nu cred in sampoane profesionale sau de crestere etc.laughing