| Mariana155 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar extensii din par natural si as avea cateva intrebari pentru cele ce si-au cumparat. Eu am parul putin mai ondulat si daca imi cumpar extensii, ele sunt drepte si nu as vrea sa ma fac cu placa pentru a le purta si am vazut acel gen ce extensii ondulate insa nu sunt asa de ondulate precum parul meu. Intrebarea mea este ca daca port extensiile, ele fiind drepte se vor ondula in timp? sau ce trebuie sa fac sa se onduleze macar putin sa nu se vada ca sunt extensii. A doua intrebare este : cam cat ma tin acele extensii?

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Da, poti sa ondulezi tu extensiile. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici extensii,
http://www.divisima.ro/8-extensii-clip-on
Te pup!

| LoriLoL a răspuns:

Este foarte simplu.le ondulezi cu placa sau ondulator.impreuna cu parul tau, bineinteles.sa aiba acelasi aspect uniform.ele nu au cum sa se onduleze in timp..singurehee hee..referitor la cat te vor tine extensiile..asta depinde de calitate. daca sunt din par natural(ceea ce greu gasesti).n-ai treba cu ele.le poti vopsi/spala fara grija.

| Mariana155 explică (pentru LoriLoL):

Da,dar nu le pot ondula asa precum este parul meu si daca le ondulez dupa putin timp se vor face la loc.

| LoriLoL a răspuns (pentru Mariana155):

Inseamna ca nu sunt naturale.trebuyie sa reziste mult.

| anchidingabriela a răspuns:

Pai daca extensiile sun din par natural le poti ondula chiar tu cu ondulatorul.sau ia-ti extensii mai ondulate.ca doar sunt. daca le pui pentru un termen mai lung trebuie sa mergi la un salon si fetele de acolo iti vor spune mai multe