| xgd a întrebat:

Buna TPU wave Am folosit ceva sampon pentru par cu extract de keratina, brusture, ulei de argan si coada calului. E sampon regenerant pentru parul distrus de vopsea sau de produse de styling. Daca l-am folosit, imi poate deschide culoarea parului? Vreau sa am parul cat mai inchis la culoare [ nu imi ziceti sa ma vopsesc, am doar 12 ani ]. Cine a folosit un astfel de sampon, plss spuneti-mi daca deschide sau nu culoarea parului.

Răspuns Câştigător
| pisikutzza22 a răspuns:

Eu zic sa il folosesti cu incredere pentru ca doar in cazul in care este sampon nuantator modifica culoarea.vezi ca parul se deschide si de la soare sa folosesti un spray de par nutritiv cu factor de protectie solara

4 răspunsuri:
| AidaMaria a răspuns:

Daca ai parul negru nu poate sa iti deschida parul iti poate deschide parul numai daca ai parul blond

| ancutz16 a răspuns:

Buna! Nu stiu in ce masura iti va deschide culoarea parului. Insa eu am incercat cu apa oxigenata si chiar functioneaza, am incercat pe o suvita de par si in timp chiar se deschide la culoare.Mult succes!

| pisikutzza22 a răspuns (pentru ancutz16):

Apa oxigenata nu este sampon si toata lumea stie ca este folosita la decolorare (asta inseamna ca iti arde parul)

| xgd explică (pentru ancutz16):

Pai. eu vreau sa il inchid la culoare nu sa il deschid. mersi oricum :]]