| ILoveMyBed a întrebat:

in ultimul timp imi apar foarte multe cosuri, desi eu nu prea aveam, si mi se cojeste pielea de pe fata, foarte putin pe obrazi si mai mult pe nas, de ce se intampla asta, mai ales ca folosesc crema de galbenele, si ce fel de crema(dar sa fie naturala) as putea folosi? Funda si votbig grin.

3 răspunsuri:
| Georgestaff08 a răspuns:

Incearca spirulina il gasesti la farmacii sau la magazinele himalaya se aplica inainte de a face baie

| usernamed a răspuns:

Nu prea inteleg ce legatura au cosurile si acneea cu exfolierea pielii. Pai pentru inceput incearca niste geluri de curatare a fetei, iar daca folosesti machiaj renunta la el. iar pentru exfolierea pielii foloseste o crema usor hidratanta care sa nu ingrase tenul.

| Colibiri a răspuns:

Sfat pe bune : fa o vizita la dermatolog