| IMissYou123 a întrebat:

sunt in clasa a 6 a si sunt fata, stiti ca la scoala trebuie sa ai o tinuta decenta... as vrea sa am un stil mai "jmecher" =) ce haine as putea sa port, sa imi stea bine si sa se potriveasca si cu scoala gen : Vara as putea purta o sapca iar iarna o caciula si sa-mi las bretonul pe dinafara ( stilul meu de par este emo doar ca am bretonul la fel de mare cat restul parului) p.s nu prea imi plac fustele, ma fac prea "fetita". dar parintii mei continua cu aceeasi replica cand le zic ca nu imi place cum imi sta cand imi prind parul (caci diriginta nu vrea sa ma mai vada cu parul in ochi) : Iti sta foarte bine. Imi puteti da niste idei de costumatii pentru scoala? Si cum sa-mi fac bretonul sa stea mai umflat cand il prind in coada (de preferabil fara sa folosesc fixativ) Niste tutoriale ar fi numai bune ^^ multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ce e asa mare lucru? O pereche de blugi cu bluzitele pe care le ai tu prin dulap si eventual o geaca de piele/denim peste la cele care merg iar in picioare tenesi/ghete/ cizme etc.

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu în clasa a 6-a mă îmbrăcam cum zicea mami, adică în uniformă, îmi împleteam zilnic părul, îmi luam ghiozdănelul și mergeam să învăț.
Tu în clasa a 6-a vrei să ai un stil "jm3k3r" și emo.

ăăă o.o

| memesee a răspuns (pentru Musique):

Bine punctat! laughing