| AdelaAdela14 a întrebat:

Ce dieta imi recomandati, vreau neaparat sa se vada si la corp nu numai la kilograme. vreau o dieta in care sa pot slabi 5 kg in vreo 2 saptamani. Nu sunt sigura daca pot sa rezist, dar o sa incerc. Apropo o dieta mai scurta de 4, 5 zile stiti? dar sa dea si rezultate.Si apropo sa fie ieftine nu cu stie ce batoane sau nu mai stiu ce..Va rog. sunt disperata sa slabesc putin pentru ca rade lumea DE MINE.Multumesc mult. Va pup si fundita pentru rezulttul care e cel mai bun.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in vreo 2 - 3 zile am zlabit vreo 5 - 6 kg dar am alergat in fiecare zi cate 1 h - 2 :d

| IrinaAniri a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? si ce dieta ai urmat? cat de repede ai alergat? te rog spune-mi, eu abia de am slabit 5 kg intr-o luna si apoi am sup la loc jumate. si dupa ce ai terminat ci dieta nu te-ai ingrasat la loc? te rog spune-mi si mie secretul

| AdelaAdela14 explică (pentru anonim_4396):

Spune-mi mai multe detalii si primesti funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdelaAdela14):

Pai ma imbracam foarte gros si alergam in fiecare zi 1h - 2 bine ca era si cald tare faceam asta vara :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrinaAniri):

Nu conteaza cum alergi important e sa alergi si sa ai niste haine mai groase pe tine

| MyPassion a răspuns:

Pai dieta daneza este foarte buna, dar in schimb daca nu o poti tine poti manca foarte sanatos in aceste 2 saptamani ceea ce voi face si eu si eu mi-am propus sa slabesc doar ca ceva mai mult, si voi incerca sa mananc pe cat de sanatos si putin, si bineinteles sa beau multa apa, daca vrei sa slabesti intr-un timp atat de scurt va trebui sa faci niste sacrificii...Succes:*.

| g0odJoOb a răspuns:

Mananca fructe, o sa slabesti mult fa-ti salate de fructe si de legume, mananca paine neagra! funda?

| Insuficient a răspuns:

Cel mai bine sa nu maninci dupa ora 18:00 si sa faci sport zilnic, respecta mesele principale de zi, dar nu exagera cel mai bine sa alergi maximum 40 min. pentru incepator!

| alexandra132 a răspuns:

Nu sunt sigura ca vei slabi 5 kg in 2 saptamani dar bunica mea a facuta si ia iesit.Incep:
-3 mese pe zi/o gustare ora 4 un fruct mar in special
-nu trebuie sa mai mananci paine alba ci integrala la fiecare masa cate 2 feliute
-nu mai mananci dupa ora 6
-fara grasimi
-nu mananci mult la un fel de mancare doua polonice
-2 feluri de mancare la 12
-dimineata ceva usor
-seara la fel ca la 12 pana in ora 6 max 7
-trebuie neaparat la masa de 12 sa mananci si ciorba supa ect.
-sa faci exerciti dupa 20 min dupa ce ai mancat din ce in ce mai multe.

Sper sa te fi ajutat!

Funda?