| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Iulia Albu?
Cum ati reactiona/ce i-ati zice daca ati primi de la ea trofeul BAU-BAU? >:

15 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cum sa iau in seama trofeul unei persoane care face orice sa fie totdeauna cea mai Bau-Bau si in ceea ce priveste aspectul ei cat si exprimarea si aprecierile asupra tinutei altora?!

| darrio2007 a răspuns:

As scarmana-o de i-ar merge fulgii.Nu gainii.

| Doub a răspuns:

Te referi la tipa aia care umblă cu o găină după ea?
Uau, cred că se bucură de foarte mult respect.

| KillMePlease a răspuns:

e genială
*wow, wow ce naşpa e*

| KamaSutra a răspuns:

N-am o parere prea buna, ma bucur ca nu-i prea pasa de parerea celorlalti dar totusistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e ăla trofeu bau-bau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-as lua gaina si i-as smulge aripile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu as praji gaina blushing.
Sau as face-o ciorba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe grataaaar *mad face* O.O

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca Bob rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oh, Boooob *OwO*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe profesorul meu de fizica il cheama Ion Albu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ar durea in **** de ea si de trofeul ei.

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Cel mai probabil as injura-o! laughing) rolling on the floor

| Apanda1013 a răspuns:

Nu am o parere exacta despre ea. Stie in mare parte ceea ce zice, este specializata in ceea ce face si nu zice neaparat aiureli chiar daca ai impresia asta. Este deranjat si penibil la ea ca la varsta ei e mult prea disperata pentru atentie. Ar fi mai ok daca si-ar face meseria fara prea multe discutii, scurt si la obiect. Vorbeste in mare parte mai mult decat trebuie. Nu e chiar ok doar ca ce-i drept stie ea ce stie. laughing Si daca s-ar intampla sa primesc din partea ei trofeul BAU-BAU mi-ar pasa extrem de putin, deoarece viata mea si viitorul meu nu se bazeaza in acel trofeu. Pentru mine e important sa ma simt bine cu ceea ce port si sa imi placa mie. Trofeul BAU-BAU, dar la fel si trofeul WOW sunt extrem de semnificative. Oricum cred ca si-a dat toata lumea seama ca in Romania se promoveaza in mare parte prostia!