| FaraNumePls a întrebat:

Ce părere aveți despre Iulia Albu? Dau funda pentru un răspuns ok.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Imi place de ea, e un personaj si isi asuma inclusiv criticile.Nu te astepta ca orice om de rand sa o inteleaga, ea adopta stilul haute couture ("se referă la confecţionarea de haine personalizate, la comanda, şi de cele mai multe ori realizate manual"), adica poarta haine pe care nu ar avea curajul sa le poarte oricine.
Intr-adevar este putin roganta, dar asta face parte din personalitatea ei, nu face rau nimanui happy

| T0T a răspuns:

Mi se pare cam încrezută deși nu ar fi cazul.

| anamariarot a răspuns:

Mie imi placea de ea, ii intelegeam si inca ii inteleg avangardismul, dar e extrem de aroganta si nu are de ce. E si semidocta, ca maleola e la mana, ca nu stie ce inseamna "patetic", ca era convinsa ca tenisul nu se joaca nicaieri pe iarba, desi in 2017 toata lumea a auzit de Wimbledon. Sunt doar cateva exemple din greselile ei, dar isi permite sa improaste cu venin la greselile altora. Incearca sa para ce nu e

| NAT0 a răspuns:

Emisiune de femei, întrebare capcană, nu răspund.

| Denisa09Ax a răspuns:

Mi pare o femeie ok.
In ciuda faptului ca se costumeaza si se machiaza foarte ciudat in unele momente.Dar in rest e o femeie puternica si spune tot ceea ce gandeste (La Wow biz cand comenteaza tinute nu o intereseaza ce reactie vor avea oamenii cand vor vedea ce notaau luat sau ca au luat trofeul x ). Sper ca te-am ajutat.
Funda?