| BombonicaXD a întrebat:

Ceaiul de marar ajuta la slabit? E vreun risc daca beau? Am 15 ani, ce alte ceaiuri naturale din plante medicinale mai ajuta la slabit? Va rog nu imi mai spuneti de diete si sport caci m-am saturat. Fundita

5 răspunsuri:
| TheBlackCatLifestyle a răspuns:

Nu lua nimic pe baza de marar fara sa mergi la doctor.Eu am luat tinctura de marar si acum mi-a interziat mensturatia (deja 3 sap). Stiu ca calea grea e dificila dar e cea mai sigura :ambitie, sport si dieta.Bafta!

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Da ajuta. Incearca ceaiul verde, e la fel de bun.

| ioanaaa1998 a răspuns:

Stiu ca nu asta iti doresti...dar eu am slabit 7 kg intr-o luna cu exercitii de aerobic de pe youtube. I le recomand oricui vrea sa slabeasca. Sunt exercitii pentru toate partile corpului. Darbpoti sa slabesti si intr-un mod placut, dansand sau altfel.

| Scliparici a răspuns (pentru ioanaaa1998):

Imi arati si mie te rog exercitiile pe care le-ai urmat?

| ioanaaa1998 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kh1RdwPC5h0&feature=related

ACESTA ESTE UNUL DINTRE EXERCITILE CU CARE AM SLABIT. SUNT PENTRU TOATE PARTILE CORPULUI, LE GASESTI PE TOATE ACOLO, SUNT IN ROMANA, DIN CATE STIU FETELE RESPECTIVE AU SI UN CD SCOS PE PIATA, SI AU UN NIVEL MEDIU DE DIFICULTATE... daca iti doresti cu adevarat sa slabesti vei trece peste durere si alte chestii. Si inca ceva, dupa ce faci exercitiile, poti sa iei o lingurita de zahar, va diminua febra pe caare o sa o ai cu siguranta ziua urmatoare :d