| HoldUp a întrebat:

Ceau!
Sunt baiat si nu stiu cum sa spun dar am parul moale, nu stiu cum sa spun. pufos laughing cand il spal si ma cam deranjeaza, pentru ca ii putin mai lung nu foarte lung cam medie si pe lateral pe parti scurt. Folosesc fixativ ca sa il fixez pe o parte dar n-am de gand sa folosesc fixativ in fiecare zii.
Ce pot sa fac happy? funda!

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Prinde-l in coada ca si eu il am moale si fac la fel. happy

| HoldUp explică (pentru Zaygon):

Chiar m-am gandit sa-l prind in coada dar nu. nu-i asa de lung tongue

| Zaygon a răspuns (pentru HoldUp):

Pune coada undeva mai sus si nu trebuie sa prinzi tot, doar cel care iti vine in fata. Eu asa mi l-am prins. Pe margini si in spate e dezfacut.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Taie!