| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am nimerit categoria. Peste câteva zile va fi aniversarea mea. Nu mai sunt genul de persoană mica ( cu coifuri, balonase etc) laughing. (Fac 13 ani). Îmi invit câteva colege.dar cu ce sa ma îmbrac? Mereu o fata când vine la ziua mea, se îmbrăca mult mai elegant ca mine ( eu mi-am făcut parul creț, ea și-a făcut un coc creț). (Eu mi-am luat balerini, ea și-a luat pantofi cu toc)... Vreau sa fie ceva comod. (Având in vedere ca ne vom juca cu mingea nu vreau sa fie ceva foarte elegant )

Funda la cine îmi înțelege problema si scrie cel mai mișto.

Răspuns Câştigător
| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Niste blugi rupti, balerini sau sandale si un top. big grin Conteaza sa te simti tu bine.

6 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Deci m-ai dat gata laughing)) La 13 ani inca esti o persoana mica laughing) deci inca nu ai buletin happy Nu o zic cu rautate! Parerea mea este sa iti iei ceva lejer, poate niste blugi, un tricou, iar daca e vorba de joaca cu mingea niste tenesi sau daca vrei ceva mai feminin niste balerini. Si sincer! nu ar mai trebui sa te preocupe cum se imbraca prietenele tale ..cine te place, te place asa cum esti.

| AmaliaMarilena a răspuns (pentru dany3la):

Ma referam ca am crescut. Totuși, la 13 ani tu te-ai mai fi jucat ca niste copii mici? Cu coifuri, chestii d-alea?!

| YoyoRoXXy a răspuns (pentru AmaliaMarilena):

Si eu am facut 13 ani, si nu, nu am avut o petrecere cu coifuri..Niciodata laughing Am avut o petrecere surpriza cu prietenii, dar eu eram imbracata normal.Blugi,balerini si un tricou..Iti recomand si tie la fel..Serios,tot ce conteaza e sa te simti bine in pielea ta, iar daca tu incerci prin imbracaminte sa iesi in evidenta, ei bine..Asta nu e prea okwinking Nu mai fi asa preocupata de cred altii..Grijile doar te obosescwinking

| AFR81 a răspuns:

Daca se imbraca mereu mai bine ca tine, nu o mai chema laughing Imbraca-te lejer, niste blugi mai frumosi, un tricou.

| kar1GaNNN a răspuns:

O pereche de blugi rupti, frumosi! big grin

| pinkdimond a răspuns:

La ziua cuiva nu ia 'punctajul maxim' cea mai eleganta, ci cea mai stilata..deci fii tu insati imbraca-te exact cu ceea ce iti place, asta iti va oferi multa incredere in tine si te va face cea mai frumoasa:* apropo la multi ani!