| MiSSyoUNow a întrebat:

Daca am tenul gras cu ce masti pot sa ma dau ca sa elimin cosurile si punctele negre? Cu ce creme hidratante pot sa ma dau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunakiss! Iti recomand cu cea mai mare incredere argila! Face minuni! Crede-ma! La mine a functionat rapid! Si eu aveam cosuri si de cand folosesc argila am fata curata! Merita! Nu costa mult deloc! O poti cumpara de la plafar! Sunt pliculete si costa putin.Eu am dat pe 10 pliculete de la Aslavital doar 12 lei. Bafta! Te pupkisslove struck

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Gama Pure skin - de la Oriflame e super

| RoseOfTheFire a răspuns:

Te duci la farmacie si intrebi de crema de la Herbagen scrie pe ea spirulina plantesis eu am si e foarte buna am dat de cateva ori si a dat rezultate.

| MiSSyoUNow explică (pentru RoseOfTheFire):

Nu imi convine raspunsul deoarece eu am 2 intrebari, iar tu ai raspuns numai la o intrebare si NU PRIMESTI FUNDA!

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru MiSSyoUNow):

Nu e nici o problema eu nu ti-am dat ca sa primesc funda ti-am dat ca sa iti dau totusi o idee dar iti spun ca crema asta e foarte buna pentru cosuri si puncte negre.

| Heidi93yzzy a răspuns:

Buna! Nu neaparat cu crema dar de cosuri poti scapa in urmatorul mod(la mine a functionat):
1.In fiecare dimineata spala-te cu sapun(dalin sau mai e unu de copii mici baby parca se numea)
2.Seara la fel te speli bine bine cu sapun si poti sa aplici o crema hidratanta
Cel mai bine ar fi sa nu mai pui mana murdara pe fata.Si ai grija la ceea ce mananci.Bafta:*! funda?