| Mariana155 a întrebat:

Daca imi fac parul cu fierul de calcat se arde mai tare decat cu placa?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu cine ti-a zis tie sa-ti faci parul cu fierul de calcat dar eu acum aud pentru prima data, sincer nu iti recomand sa incerci metoda asta[ramai fara par]

| Lynna a răspuns:

In mod clar da. Eu te sfatuiesc sa renunti la placa, sau daca nu renunti de tot, macar foloseste-o cat mai rar posibil, si incearca sa folosesti spray-uri speciale pentru intreptat.

| mimiwewem a răspuns:

Părul nu se face cu fierul de călcat. Îți recomand placa.

| SoundWaveR a răspuns:

Da normal... ce intrebare mai e si asta?

| Jjøқεr a răspuns:

Aaaaaaaa... LOL!? N-am mai auzit din astea rolling on the floor Nu sunt fata, da' cred ca-i mai bine cu placa rolling on the floor

| sorin2407 a răspuns:

Incearca pe o plita.happy

| Al3xAndraa97 a răspuns:

Daa... mult mai rau

| AnDreEa2020 a răspuns:

Da normal..Foloseste o placa din ceramica

| YeoWoon a răspuns:

Ce intrebare e asta? -_-

| AddaNicolle a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu ti-l indrepti nici cu placa. Cu fierul de calcat sa nu-ti atingi niciodata parul! Parul e mai frumos natural decat ars, vopsit sau altfel.