| Cristinaaa57 a întrebat:

Este adevarat ca impletirea parului distruge sau despica parul?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Nu, eu am auzit contrariul. Dacă îl împleteşti îţi creşte mai repede, iar dacă îl laşi desfăcut se despică. Părul ţi se distruge şi dacă îl speli cu apă prea caldă.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu e adevarat.

| pikapikuta a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta! De unde ai scos-o? de fapt faza e ca daca il impletesti e mai bine si daca il lasi desfacut. Nu mai asculta ce iti zic toti neconstiientii. laughing)

| Cristinaaa57 explică (pentru pikapikuta):

Nu,dar am observant ca daca mi-l impletesc a 2a zi, il am asa mai aspru ...si mai despicat