| crissa20 a întrebat:

Fetelor, va rog! recomandati-mi si mie un fixativ de par care sa aiba un miros frumos? inainte foloseam more by demi de la oriflame, dar nu se mai gaseste si as vrea ceva care sa miroasa asemanatorbig grin multumesc

4 răspunsuri:
| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns:

Desi sunt baiat sora mea foloseste nivea fresh natural... sper ca te-am ajutat si apropo miroase foarte bine

| addaboom a răspuns:

Heii. Eu folosesc fixativul Intesawinking. Are un miros frumos, și e foarte bun ( printre cele mai bune ). Ți.l recomand happy. Ciaw

| crissa20 explică (pentru addaboom):

De unde pot achizitiona acest fixativ? mersi

| Eva1999 a răspuns:

Kallos