| Daria163 a întrebat:

FUNDA! S-a dat cineva cu ulei de masline pe gene? Am auzit ca daca te dai iti cresc genele mai lungi. Daca da, in cat timp?

6 răspunsuri:
| Do??a a răspuns:

Ulei de ricin, îl găsești la orice plafar, nu este scump.
Îl folosesc și este foarte bun!

| Daria163 explică (pentru Do??a):

Si iti face genele mai lungi?

| Do??a a răspuns (pentru Daria163):

Binențeles.

| ellutza a răspuns (pentru Do??a):

Cred ca ti-au mai crescut 2 randuri de gene de la laudatul ulei de ricin

| ellutza a răspuns:

Uleiul de masline este pentru gatit. M-am luat eu dupa altii si m-am uns pe cap, m-a usturat pielea 2 zile, si 3 zile m-am spalat cu 3 feluri de sampoane sa-mi scot uleiul din cap, ca sa nu mai zic ca mi-a cazut si jumate din par cat m-am smuls si spalat si frecat atata. Gelnele mai lungi doar cu ajutorul unui rimel bun sau gene false. Alte artificii nu recomand nimanui

| Madalina0202 a răspuns:

Buna! Uite aici un link cum sa iti faci genele mai lungi cu rimel