| Maria_Livia_1990 a întrebat:

big grin Aş vrea să îmi cumpăr o altă placă de păr mai bună, dar nu ştiu ce să aleg între Philips şi Remington straight face Un sfat cât mai rapid vă rog happy Fundaa! :*
P.S. : Cea de la Philips are 6 componente(creponat,indreptat, ondulat..etc. ),pe când cea de la Remington este decât pentru indreptat, iar difrerenţa preţului este de 20 lei big grin

Răspuns Câştigător
| marianarosu1994 a răspuns:

Remington sunt foarte bune. Ar trebui să te uiti in primul rand la cat de mult iti distruge parul si la cat de bine il indreapta, nu la caracteristicile extra.

Personal, recomand BaByliss Pro, sunt placi de par profesionale, folosite si de multi stilisti. Sunt foarte apreciate pentru ca sunt si bune la pret, pentru ceea ce fac:
http://www.haircare.ro/producator/babyliss-pro.html

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Remington e mai rezistenta dar daca vrei si creponat, indreptat, ondulat, etc atunci alege Philips

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington e cea mai buna firma. e de calitate si rezista mult

| Maria_Livia_1990 explică (pentru anonim_4396):

Mhm..nici nu stiu ce sa aleg, mersi oricum laughing

| TPUuser199 a răspuns:

Philips