| xQueenOfDisaster a întrebat:

De la un timp încoace m-am gândit serios să încerc să-mi decolorez firele de păr de pe mâini ( sunt brunetă şi se văd foarte urât; plus de asta, epilatul iese din discuţie deoarece nu prea am timp să mă fac şi pe mâini ) Sunt curioasă ce fel de creme de decolorat folosiţi, preţul lor estimativ şi cam în cât timp se văd rezultatele. Mulţumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti decolorezi parul cu apa oxigenata...e mai bine decat sa te complici cu tot felul de vopseluri si creme (eu asa mi-am decolorat varfurile parului).Ce-i drept eu a trebuit sa-i dau cu apa oxigenata (si sa-l las sa se usuce) de vreo 6 ori (in 4 zile ) inainte sa fie evident ca mi-am decolorat parul dar iti spun sigur ca merge.

1 răspuns:
| Oana910 a răspuns:

Poti lua de la farmacie apa oxigenata. La inceput nu se va vedea nici o diferenta, dar dupa 8-10 frecari va deveni foarte blond.