| lianaverrt a întrebat:

Hei TPU.
Vreau sa imi deschid culoarea parului.
Am blond dar e inchis si ce as putea face fara ceai de musetel?
De la apa oxigenata se face rosu si mama nu ma lasa va roj ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia la mama! :-*
http://www.makeupyourmind.ro/2012/09/review-hello-hair.html

Frumusetea asta de L'oreal o gasesti prin Auchan la 23 de lei, daca e mai scumpa nu merita. Am vazut-o si pe la 40 de lei.

Minunea asta este mai mult lichida decat crema, se aplica la radacini, se maseaza dupa se foloseste principiul torni si freci pana se termina tot din sticluta. :) N-ai nevoie de mami sa te faca, daca atingi vopsea pe undeva se sterge foarte usor pentru ca nu pateaza, toata lumea e fericita. :)

Poti sa te decolorezi natural cu miere si inca alte cateva tampenii dar dureaza cam 7 ore tot procesul si trebuie sa il repeti de vreo 3-4 ori.

4 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Decoloreaza-te cu praf decolorant si oxidant de 12%. Dupa aceea vopseste-te.
Totusi mai bine du-te la un salonhappy

| AndreeaCarina96 a răspuns:

Ai putea sa te vopsesti o culoare din ce in ce mai deschisa.