| KiKiii a întrebat:

Hey!
Cum sa ma mai imbrac la scoala? M-am plictisit de jeansi, tricou, tenisi.
Alte Idei? Multumesc!:*happy

Răspuns Câştigător
| cripistinna a răspuns:

Hey. Poti sa pastrezi jeansii, dar acum poti purta cizme, o caciula si un sal. Aaaa, si sa nu uitam de jacheta sau palton.

4 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

E iarna, schimba tricou cu un pulover si tenisi cu cizme. happy

| Bishop a răspuns:

Talentul meu de designer imi spune thinking :
1. pastreaza tenesii, o pereche de pantaloni( negrii pana), o bluza(pe langa gat, fara imprimeu, intr-o culoare care iti place tie), o rochita( subtire, deasupra genunchilor, cu bretele, am vazut in magazine, si sunt impletite, subtiri si putin cam transparente-si se poarta, peste o bluza/tricou simplu-), o curea (peste rochita, lasata mai larga, si 2cm intr-o parte), la gat un lantisor lung (din bilute metalice lipite ar arata bine) cu un medalion(o stea sa zicem), o esarfa la gat(de matase sau, acelea in forma de patrat si le faci triunghi si o pui la gat-acelea in carouri), o gecuta de piele(neagra, cam pana la bazin, o porti 1, 2 cm mai ridicata, manecile ridicate si ele 15-20cm si deschisa-asta daca nu ti-e frig-) si gata.

2. pastrezi jeansi, o camasa in carouri(ar arata bine, ca, carourile sa fie in mai multe nuante de blue, o pori jumate in jeansi, jumate afara), bascheti pana la glezne(sau 3-4cm mai sus) si o jacheta (cu putin deasupra genunchilor, acea stil palton, sau Inspector Gadget ) si voila! Ti-am dat 2 idei si daca nu iti plac te las sa ma injui, la naiba.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Poti sa mergi in trening sau poti sa te imbraci mai elegantwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce stil vrei sa adopti sau de starea ta. poti avea mai multe stiluri nimeni nu zice nu dar trebuie sa vezi stilul care te reprezinta.