| Jenny23 a întrebat:

Hey! Imi puteti spune cateva solutii eficiente pe care le-ati incercat si voi, pentru a scapat de cosuri?

16 răspunsuri:
| AliceAne a răspuns:

Eu imi fac masca cu aspirina si ti-o recomand, este foarte eficenta!:* http://www.youtube.com/watch?v=KDy0fpcW4Ls&feature=fvst..... fundita :D?

| mafi5 a răspuns:

Iti apar cosuri de la transpiratie si pentru ca ai tenul gras.In fiecare dimineata spalate pe fata cu sapun.Eu asa am facut si miau ma trecut!
succes

| FulgerMQ a răspuns:

Du-te la dermatolog, el este in masura sa-ti dea un tratament potrivit.Eu asa am facut si a functionat,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit Ivatherm Akne-Syt, 40-50 lei in farmacie.
Deci eu aveam cos in piele o frumusete care nici dupa 4 zile nu avea de gand sa se duca. Si in fiecare seara timp de 3 zile m-am dat cu crema. Si in a 3 a zi coaja a cazut. Trebuia sa ma dau si dimineata, poate trecea mai repede.
Si m-am mai dat inca vreo 2-3 zile ca sa se refaca pielea sa nu ramana semn. Si nu a ramas happy.

| rutanklan a răspuns:

Pai eu am incercat sa cresc mare, a functionat.

| Jenny23 explică (pentru rutanklan):

Auzi, daca nu ai nici o idee despre un raspuns pe care l-ai putea da la intrebarea mea, de ce mai comentezi? Te rog frumos nu te mai baga in seama peste tot daca nu stii ce vrei sa spui.winking

| rutanklan a răspuns (pentru Jenny23):

Noah scuza-ma dar asta e chiar cea mai eficienta metoda pe care o stiu. Alifii, creme si leacuri babesti am incercat destule. Doar asta a functionat.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru rutanklan):

Si la mine smug

| rutanklan a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Macar un utilizator e de acord cu mine aiciwinking.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru rutanklan):

Mereubatting eyelashes!winking

| rutanklan a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Dar nu mi cere bani sa fii de acord cu mine... ca asa nu ma mai joc.

| mihnulet a răspuns:

Daca este pe cap acoperitil cu parul daca este al tundeva faci o solutie de culoarea pieli tale si acoli tio pui pe cosi.
PS:casa iti dispara cosul unpic mai repede pune in solutie putina crema, dar putina.

| ralluca15lp a răspuns:

Spalate pe fata cu apa si sapun...sau evita stresul. de obicei cosurile sunt cauza stresului...sau daca ai parul lung tine-l legat ca sa poata fata sa respire
.

| didi2802 a răspuns:

Eu am mers la dermatolog, unde mi-a dat niste creme si sincera sa fiu, am avut colegi care-mi ziceau ca incep sa mi se duca cosurile.Si vad si eu niste rezultate cand ma uit in oglinda happy

| Sasha2809 a răspuns:

Exista in farmacii, creme speciale pentru cosuri. Dar acele creme sunt pentru adolescenti peste 16 ani.

| KittyBoom a răspuns:

Sa iti pui zeama aia de la lamaie pe cos