| George628zz a întrebat:

vreau niște culori frumoase pentru bandane.
Vreau sa stiu ce culoare scoate in evidență si arata bine.

Răspuns Câştigător
| SasaSasa2000 a răspuns:

Galben fosforescent se evidențiază.

| sierra1 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Asta dacă ești negru - dacă ești alb, merge negru iar dacă ești galben (asiatic) nu mai știu

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru sierra1):

Și dacă ești o "femeie stricată", ce culoare merge? Nero di troia?

| sierra1 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

"| SasaSasa2000 : Și dacă ești o "femeie stricată"..."

nu mi-e clar cui te adresezi

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru sierra1):

Ești oarbă? Scrie clar: "SasaSasa a răspuns (pentru sierra1):"
,Adică tu fată.

| sierra1 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Aaa, in mod sigur - și nici nu știai asta - ai vorbit cu mamă-ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Ar mai fi frumos şi portocaliu fosforescent şi verde fosforescent.

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru sierra1):

Copii astia. sunt asa prosti.

| sierra1 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

" SasaSasa2000: ...am 17 ani și locuiesc în Bacău"

da, maaare dreptate ai!

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru sierra1):

... Tu ai 10 ani,de aia vorbești așa, duhul lui Satan este in tine. vrei sa mă faci să cad în păcat, sa te injur, sa te blestem, Luca 6:28 : binecuvântați pe cei ce vă blestemă, rugați-vă pentru cei ce se poartă rău cu voi."
Mă rog pentru tine, și Domul care vede in ascuns sa te binecuvinteze.

| sierra1 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Amin