| darklove354 a întrebat:

Hey! Vreau un raspuns rapid:sa-mi decolorez sau nu parul cu apa oxigenata?
Am parul saten inchis
Si am auzit ca-ti cade rau parul daca dai.Este adevarat?
PS:vreau sa-mi fac doar varfurile

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am fost decolorata cu apa oxigenata de vreo doua ori dar sincer nu iti recomand, nu iti cade parul dar il distruge

| Dianatips a răspuns:

De ce cu apa oxigenata? Ti-ai distruge parul si oricat l-ai coafa varfurile tot vor arata ca naiba, mai bine fa-te cu decolorant decat cu apa oxigenata sau daca ai cativa banuti pusi deoparte pentru chestia asta du-te la un salon si cere sa ti se faca decapaj (un fel de decolorare dar nu asa daunatoare parului)

| girl00 a răspuns:

Iti arde super tare parul.ti-o zic din proprie experienta..nu fa prostia asta..mergi la un salon..nu te fa singura ^-^

| andreeaoprea a răspuns (pentru girl00):

Si la salon e aproape acelasi rezultat. Am simtit pe parul meu din pacate. Cel mai bine e sa nu il decolorezibig grin

| girl00 a răspuns (pentru andreeaoprea):

Acum tu stii mai bine..nu te decolora ca-i pacat sa.ti arzi parul inutilhappy