| justme4yours a întrebat:

Heyy ...sunt disperata, de curand am observat ca genele de pe pleoapa inferioara (doar la ochiul stang) au inceput sa se rareasca, ce-i drept da am folosit rimel o perioada dar am incetat, vreau sa stiu ce se intampla daca o sa mai creasca sau daca am nevoie de vreun tratament special

Răspuns Câştigător
| Delia39 a răspuns:

Cauta la farmacie ulei de ricin.Iti vor creste:*

| justme4yours explică (pentru Delia39):

Mersi mult :*:* si eu tocmai am aflat de acest tratament care functioneaza.dar sunt nelamurita : trebuie sa te speli pe fata a doua zi dimineata dupa ce te-ai dat seara?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai bine sa intrebi un doctor, nu este de gluma cu aceste lucruri.

| paulacoolgirl a răspuns:

Eu as zice sa mergi cel mai bine la un dermatolog! Si sai zice ce neai zis noua! Si eu am avut un fel de iritatie pe fata dar mi-a trecut cu ajutorul tratamentului prescris de dermatolog!