| kUuKii a întrebat:

Ieri mi-am mai dat inca o gaura in ureche. Cum ar trebui,, ingrijita"?

Ps:mi-am facut singura gaura cu un acstraight face gaura e prea mica si nu intra cercelulcrying ce sa faaacstraight face?

2 răspunsuri:
| Daniel_6699 a răspuns:

In primul rand sa nu porti in ureche cercel "fals"tinichea care rugineste,,, ia-ti cercei de arg sau aur si dezinfecteaza gaura din ureche cu spirt sau ceva medicinal ce ai uh pe acasa!

| AlexandraNicoletaa a răspuns:

Simplu fa-ti alta gaura si pe asta astup-o cu spirt sau cu creme medicinale! Nu iti cumpara tinichele! Aa si nu iti mai face uh gaura!