| kUuKii a întrebat:

Mi-am mai dat o gaura in ureche. singura cu acul`
acum e o probleme. Gaura e prea mica si nu intra cercelul straight face Ce sa fac?

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pai trebuia in momentul cand ai gaurit sa si bagi cercelul. Apeleaza la o asistenta in mod sigur va sti ce sa faca.

| alexandra_8659 a răspuns:

Am impresia ca voi nu constientizati la ce riscuri va expuneti, facand astfel de "acte de eroism". Stii ce poti pati acum, nu? te poti infecta, te poate durea o foarte lunga perioada, etc...Parerea mea este sa te duci rapid la un doctor care sa te dezinfecteze si sa iti spuna ce ai de facut mai departe. Daca nu apelezi la specialisti mai bine renunta la astfel de..."activitati".

| crackiswack a răspuns:

Trebuia sa apelezi la o prietena sa te ajute, astfel cum scotea acul baga tija de la cercel.Acum astepti sa se vindece si pe urma incepi din nou.Totodata poti apela la un magazin de bijuterii unde fac ei gauri frumos, rapid si steril.

| esthersweets a răspuns:

Ciudat...