| kUuKii a întrebat:

Ieri mi-am mai dat inca o gaura in ureche. Cum ar trebui,, ingrijita"?

Ps:mi-am facut singura gaura cu un ac. gaura e prea mica si nu intra cercelul. ce sa faaac? crying

2 răspunsuri:
| Tud0r a răspuns:

Trebuie sa te duci la un specialist nu sa-ti faci tu de capul tau fiindca tu nu stii unde trebuie sa intepi cine stie du-te la un specialist!

| symonamarcu a răspuns:

Daca deja ti-ai dat gaura incearca so tratezi si tu cu apa oxigenata mai mereu.sa tamponezi locu ala. o sa iti treaca durerea si rana in timp.tongue