| Sara2 a întrebat:

Mi-am cumparat o rochie si are o jupa foarte scurta, exact pana la fund si am senzatia ca mi se vad bucile, iar pe deasupra are un voal negru aproape de genunchi dar voalu este putin transparent, merge sa port acea rochie? sau as putea sa ii lungesc 3-4 cm jupa? daca da cum? am luat-o pentru o nunta

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu acel voal merge perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Va merge perfect cu voalul acela.
Stai liniştită că nu pare nimic vulgară.
Te pup!

| alexanonimu a răspuns:

E perfectaaa o sa intorci multeeee capete.Sunt barbat crede-ma stiu ce zicbig grin

| ktlina a răspuns (pentru alexanonimu):

Eu zic ca rochia e foarte sexy si daca te avantajeaza, de ce nu? happy

| alexanonimu a răspuns (pentru ktlina):

Exact asta am zis si eu vei intoarce multe capete iar daca mama natura a fost darnica cu tine o sa fii si mai sexy cu cu atat mai sexy cu cat mai binetongue

| ktlina a răspuns (pentru alexanonimu):

Stai chill ca a inteles laughing) tongue sau iti cauti iubita? laughing

| Sara2 explică (pentru alexanonimu):

Aham mersi, dar ma gandeam sa nu para vulgar, adica nu as vrea sa intoarca capete in sensul "uite-o si pe aia" ca voi merge la nunta respectiva insotita de un baiat

| alexanonimu a răspuns (pentru ktlina):

Nea

| alexanonimu a răspuns (pentru Sara2):

O sa se uite gen uiti.o cat de buna e laughing) sau uite ce silueta are...smug

| GatitulMiresei a răspuns:

Mergi cu rochia la o croitoreasa.
Deja iti faci probleme si nici macar n-ai imbracat-o. Cat de comfortabil crezi ca te vei simti in ea? Iti vei face probleme toata seara. Merita stresul asta?

| aserina a răspuns:

Daca crezi ca este necesar sa o mai lungesti un pic poti apela la un croitor... daca nu las-o asa dar ai grija sa nu arate vulgarhappy