| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce operatie as putea sa imi schimb forma ochilor? :-)

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai cum, doar prin operatie faciala...dar a ochilor ba.cum vrei sa-i fci?

| darrio2007 a răspuns:

Ii vrei patrati? In loc de rotunzi? Sau ce anume?

| Lucaci a răspuns:

Vrei sa mergi in China, Japonia, Coreea neobservat?

| LikeChocholate a răspuns (pentru darrio2007):

Ii vreau mai in jos, pentru ca am pleoapele foarte sus si sunt complexata

| LikeChocholate a răspuns (pentru express11):

Am pleoapele cam ridicate si nu imi plac. as vrea sa le am mai in jos. doar "coada" ochiului, atat... dar nu stiu ce operatie se foloseste pentru a-mi schimba forma ..am cautat peste tot si nu am gasit daca exista operatie de genul... ++ ca m-am saturat ca toti sa isi bata joc de mine ..si sunt foarte foarte complexata.

| Ramina a răspuns:

Operatia pentru corectia pleoapelor se numeste blefaroplastie, iar pentru ridicarea coltului ochiului se numeste cantopexie, foarte multe vedete au aceasta operatie pentru a avea acei ochi 'de pisica' http://data2.whicdn.com/images/36575545/large.jpg