| mar2012 a întrebat:

Produsele avon sunt bune?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt produse foarte bune dar sunt si unele mai putin bune. Trebuie sa testezi. Daca nu esti sigura in legatura cu un produs intreaba si tu pe ceilalti. Poate l-a mai folosit cineva si iti poate da o sugestie.

| JeSa a răspuns:

Depinde, nu toate...tongue

| Marii a răspuns:

Mie nu-mi plac. happy

| cretzufinish a răspuns:

Nu toate... cel putin de la Color Trend si Clearskin sunt praf.

| Deea a răspuns:

Parfumurile sunt perfecte:X

| Seline a răspuns:

Sunt bune, mai ales cele care tin de cosmetica (blush, dermatografe, farduri).

| bombonica22 a răspuns:

Da... cum ar fi gelurile de dus naturals si senses. la make up sunt praf... dar cert este ca sunt bune mastile. cremele lotiuniile de la skin so soft, fac pielea catifelata.happybig grin la sampoane sunt varzabig grin in rest avonul este si bun si prost. big grin

| Sara2 a răspuns:

In general da, sunt bune, mie imi plac si cele de la colot trend

| stweety10 a răspuns:

Da, dar nu toate.

| warwara a răspuns:

In principiu, depinde de om. adica pentru unii sunt bune unele game, pentru altii, altele. eu de ex, le folosesc pe cele cu care stiu ca ma imbac eu bine happy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu zic ca dahappy

| xjustfearless a răspuns:

Da

| mihaela_7915 a răspuns:

Nu toate.de abicei machiajurile sunt cat de cat si parfumurile. dar sampoanele sau cremele anticelulita.chiar deloc.

| AsU_2581 a răspuns:

Da sunt bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt bune dar nu toate, eu folosesc si produsele de la Garnier care sunt mai diverse.

| Alexxa10 a răspuns:

Depinde ce produse...eu am fost reprezentat avon si aveam vanzare in special la parfumuri, la rimeluri si la gelurile de dus

| andreea_8249 a răspuns:

Da. Din punctul meu de vedere.

| andromeda00 a răspuns:

Singurele produse avon pe care le mai cumpar sunt lacurile de unghii si bijuteriile, pe care le consider frumoase si rezistente...nu sunt impotriva acestei firme dar toate cremele de la ei nu au fost benefice pentru pielea mea