| scrapyyy a întrebat:

Sunt bune produsele avon?

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Da.

| Blackrose4 a răspuns:

Bună.
Depinde. Ca orice firmă, are şi produse bune dar şi produse de proastă calitate. Părerile sunt împărțite.
Personal, nu folosesc produse de machiaj de la Avon deoarece nu îmi plac şi prefer alte firme. Ceea ce îmi place de la ei, sunt spray-urile de corp (cu care mă dau după duş), uleiul de argan pentru păr Morrocon Oil şi scrabul de corp. În rest, nu folosesc. Majoritatea machiajelor, din păcate, nu au o calitate excelentă, dar sunt ok unele produse. Merită să încerci, poate găseşti ceva care îți place.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Da, sunt bune.

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Sunt mai |de duzina". Daca vrei ceva special care sa aiba efect gen pentru ten cu probleme sau par degradat, atunci tratamente specializate, care nu prea dau rezultate in timp scurt la Avon... parerea mea.

| mmememe a răspuns:

Proasta calitate. Pielea ta merita mai mult si e binevenit un efort financiar cand e vorba de propria persoana! Aici pretul face diferenta!winking