| d33a_9154 a întrebat:

Sunt bune produsele de la Avon? Daca nu atunci ce firma?

14 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Unele da sunt bune, altele nu! Dupa parerea mea cremele si parfumurile de la Avon sunt cele mai bune!

| Xonia a răspuns:

Da sunt bune
Eu de fiecare data pun cate ceva
SI majoritatea produselor care le am pe acasa sunt de la avon

| Nimic special a răspuns:

Da sunt bune majoritatea. Eu de acolo folosesc.

| Anonimusss a răspuns:

Majoritatea produselor care le folosesc sunt de la Avonwinking si sunt destul de multumita de aceasta marcahappy ti-le recomand

| Alexandra. a răspuns:

Da, majoritatea sunt bune.De asemenea cele de la Oriflame si de la Yves Rocher sunt bune.winking

| babygirlmeli a răspuns:

Eu sunt reprezentant si sunt foarte multumita de produsele lor happy ti le recomandhee hee

| Visatoarea a răspuns:

Da sunt bune. dar si cele de la Metropolitan.

| Rukhsandra a răspuns:

Da sunt bune...nu toate dar marea majoritatea da big grin

| ICanLoveYou a răspuns:

Mie mi se par destul de bune produsele de la Avone dar cum a spus si alexandra de la Oriflame.

| stefania1997 a răspuns:

Da majoritatea sunt bune...dar cele de la oriflame sunt si mai bune si mai ieftine. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune si accesibile. Daca te intereseaza, scrii-mi pe mail la avon. c10@gmail.com si-ti voi da mai multe amanunte.

| oriflame4u a răspuns:

Pentru a testa produsele Oriflame in conditii deosebit de avantajoase, te invitam aici: http://oriflame4u.wgz.ro Pupici!

| alinalacramioara a răspuns:

DA sunt f bune. Ti le recomand cu mare drag. daca vrei mai multe informatii ma poti contacta pe aly_yna90@yahoo.com

| daniela_1720 a răspuns:

Da sunt bune dar nu toate. Cele de la oriflame sunt foarte bune.