| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la bronzat si m-am ars foarte tare pe spate, mi s-a luat pielea si mi-au ramas niste pete foarte urate. Stiti cumva cum scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| al9264 a răspuns:

Incearca un transplant de spinare.

| al9264 a răspuns:

Glumesc, varianta lui Liaionnny e buna.

| Liaionnny a răspuns:

Incearca sa te dai cu crema de galbenele sau ceva sa-ti hidrateze pielea..asteapta vreo 5-7 zile si daca nu trec du-te ma medic!