| NumeDeUtilizator007 a întrebat:

Pe 13 (Joi) luna aceasta am banchetul pentru clasa a 8-a si as vrea cateva sfaturi pentru imbracaminte.Eu nu sunt stilul sa ma imbrac foarte elegant, deci incaltamintea eleganta se exclude.Am in plan cam asa ceva: sacou albastru-inchis dar mai sport,o camasa (inca nu am ales-o,deci daca se poate cateva idei),niste blugi negri sau obisnuitul albastru (nici pe astia inca nu i-am ales),niste tenesi converse d'aia din panza si un papion de aceiasi culoare ca tenesii. Daca doriti sa-mi dati sfaturi, nu imi dati haine mulate ca sunt mai dolofan laughing.Ah da, si va rog sa-mi dati si niste link-uri cu blugi si camasa care credeti ca s-ar potrivi big grin (fara haine de 4-5-6 milioane ca am un buget modest big grin)

5 răspunsuri:
| alina_8632 a răspuns:

Buna! pai cred ca cel mai fain ar fi sa iti iei niste blugi cu turu lasat daca esti mai bolofan cum zici uhee hee si sa iti iei ceva asortat cu ochii tai sacou sai papionu mai ales daca ai ochi albastrii sau verzi super iti iei sacou la fel cu camasa roz si cu tenesiwinking super:*

| NumeDeUtilizator007 explică (pentru alina_8632):

Am ochi caprui, pacat laughing

| alina_8632 a răspuns (pentru NumeDeUtilizator007):

Nu-i bai tot merge sa iti iei camasa roz si cu freza fain facuta cu blugi si tenesi iti iei si o sapca mistoo de aia de smecheri fara papion si cravata asa simpluwinking

| alina_8632 a răspuns (pentru NumeDeUtilizator007):

Am o poza sa vezi cum s-a imbracat un baiat dar aici nu o pot pune pacatsad

| Hardsky1 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti iei blugi parerea mea, si eu am avut banchetul recent ( ieri ) si am avut pantaloni de stofa stramti jos si sus mai largi si conversii in picioare blumarin, camasa alb bretele blumarin, papion rosu si un sacou negru cu gri si dungi blumarin... avand ochii albastri mi-au scos in evidenta acum vezi ce faci big grin