| DanielPH a întrebat:

Am si eu o mica problema:
Sa zicem ca azi imi cumpar un tricou negru, il iau pe mine, ma dau cu anti-transpirant (invizibil), transpir, il schimb, il spal. Dupa o saptamana, maxim doua, face o pata alba si groasa la subrat. Am schimbat anti-transpirantul si tricoul, acum am luat un tricou alb, dupa doua saptamani face o pata galbena...
Am luat un tricou galben... Face pata alba. Tricou albastru, face pata vede, tricou verde, pata galbena.
Ce sa fac? Se poate scoate pata aceea? (Asta ar salva pe putin 20 de tricouri). Se poate preveni pata? Am nevoie de ajutor!

6 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DRHC9VBBM/

Cel mai bun din câte am încercat vreodată.

Aacum, fii atent.

Cel mai bine ar fi dacă te poți da cu el şi după să aştepți 10-15 minute până se usucă, şi de abia după aceea să iei tricoul pe tine, sau să îl iei cu grijă.

Dacă nu, şi acest deodorabt lasă pete albe, dar ies la câteva spălări. Dar dacă poți să te dai şi să aştepți să se usuce, să " intre " în piele e perfect.

| DanielPH explică (pentru Iunix):

Am scapat de ceva ani de aceasta problema. Multumesc oricum! laughing) :*

| Iunix a răspuns (pentru DanielPH):

Cu placere,

| DanielPH explică (pentru Iunix):

Imi place ca totusi raspunzi. laughing Mersi! :*

| Iunix a răspuns (pentru DanielPH):

Întotdeauna. ( nu garantez că anul ăsta ).

| DemBow a răspuns:

Si eu pățesc exact la fel. Nu ai ce sa faci. Cat timp transpiri, o sa-ti apara acele pete. Singura solutie ar fi sa nu mai transpiri deloc...dar asta e cam imposibil.