| Liviu781 a întrebat:

Salut TpU! Ce ar trebui sa imi fac la par ca sa fie mai flexibil? adica pur si simplu sa stea unde il dau cu mana..Am incercat cu balsam si cu feonul dar nu prea merge, crema modelatoare am incercat sa ma dau dupa ce m-am spalat pe cap si dupa am dat cu feonul, acelasi rezultat...dau funda va rog

5 răspunsuri:
| Eduaard a răspuns:

Aceeași problemă, mai scurt sau ceară de păr, fiindcă e cel mai puțin dăunătoare.

| DE_Diana_1994 a răspuns:

Exista fixativ. Gel. Si mai exista o pudra care o folosesc la saloane ( nu toate) dar nu stiu cum se numeste.

| Liviu781 explică (pentru DE_Diana_1994):

Ti se pare ca atunci cand te dai cu fixativ parul e mai flexibil? Din contra e prea fix si e si imbacsit... fixativul e cel mai prost produs de par

| DE_Diana_1994 a răspuns (pentru Liviu781):

Ma refeream la faptul ca daca iti dai cu fixativ parut iti sta asa cum vrei. Nu ca e mai flexibil

| DE_Diana_1994 a răspuns:

Sau ceara pentru par.