| Despacito654 a întrebat:

Dupa cum v-am spus, după o perioadă lungă de timp în care ma făceam pe picioare doar cu lama, acum cateva zile, după ce m-am mai facut o data cu lama si parul a crescut putin m-am facut cu benzi epilatoare. Problema este că au mai ramas zone cu par si le-am epilat cu crema.Problema este ca au început să crească firele de par epilate cu crema. Ce trebuie sa fac ca sa fiu epilat uniform? Multumesc!
PS.Sunt foarte multumit de benzi, doar "pișcă" puțin.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

BUna, si eu ma fac cu benzi pe picioare pentru ca termin mult mai repede dar tot mai raman ceva fire, alea le iau cu epilatoru, cam 80% cu ceara si 20% cu epilator.
incearca si tu.

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Du-te la salon. Ce te mai chinui acasa? Aia la salon te fac uniform.

| HadesSs a răspuns:

E simplu exista saloane pentru asa ceva, iti lasi parul sa creasca un pic apoi te duci si te epilezi cu ceara si nu mai ai treaba o buna perioada de timp si esti epilata si uniform.

| SporeBox a răspuns:

Pai ia-ti un aparat de epilat cu ceara

| Dinu_Denis_2000 a răspuns:

Du-te la salon și nu te mai chinui atât.