| anonim_4396 a întrebat:

Va vopsiti parul? In ce nuanta?
Cate nuante ati incercat pana acum, si care va sta cel mai bine!

Răspuns Câştigător
| pazzaa a răspuns:

Buna! Sincer eu nu am incercat prea multe vopseli,m am vopsit mai demult cu negru,negru albastrui si ciocolatiu,pana la urma am ramas la negru albastrui pentru ca ochii mei sunt albastri big grin tongue acum nah depinde de tine cum vrei sa te vopsesti, cum e culoare tenului tau, ochii etc big grin

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Am încercat demult un ciocolatiu, de fapt era un șaten închis, iar de atunci mă vopsesc numai cu nuanțe de black.
Baftă!

| faaalyoana a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Si cum ti se pare negrul?
Te scoate mai mult in evidentza decat satenul inchis?
Iti place mai mult negru?
Si eu ma vopsesc cu negru albastrui... daca acum miau crescut radacinile

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru faaalyoana):

Da, îmi place mai mult negrul.
Dezavantajul este că trebuie să mă vopsesc foarte des, pentru că vopseaua se decolorează repede, iar rădăcinile șatene ies în evidență.

Răspuns utilizator avertizat
| sunshine939 a răspuns:

Pai eu fiind satena m am facut neagra, apoi m am decolorat m am facut un blond-morcoveata. apoi am bagat un castaniu.concluzia:cel mai iti este sa iti lasi culoarea ta naturala.acum am parul cu o nuanta mai inchisa k satenul meu dar vreau sa il las sa creasca natural.