| faaalyoana a întrebat:

In ce nuante va vopsiti parul fetelor? Ati vazut vreodata fete care aveau un par cret f misto, si cu o nuanta f misto. Ce culori aveau la par?

Răspuns Câştigător
| AmaliaApetri a răspuns:

Am vazut una creata satena cu suvite blonde in diferite nuante.Mi a placut tare mult.

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Eu sunt blonda.Cretele mi se par frumoase vopsite in nuante de saten ciocolatiu sau blond inchis.

| Puffulets a răspuns:

Ciocolatiu deschis sau saten foarte inchissmug, chiar brunet ( e foarte misto)

| sweet_6378 a răspuns:

Nu am vazut...Dar ar fi frumos o culoare vie gen turcoaz, insa doar nuantator care se duce la 2-3 spalari. Eu cred ca e dragut sa faci schimbari de look destul de des.

| MeeFrancesca a răspuns:

Blond cu suvite rosii sau portocalii, sau saten mai inchis cu suvite saten deschis. Sper sa iti placa...happy